Sukces naszej uczennicy w Ogólnopolskim Konkursie Grafiki Komputerowej „Malowanie na ekranie” 2026
Z ogromną radością informujemy, że uczennica naszej szkoły, Paulina z klasy 5, zdobyła I miejsce w kategorii klas 4–6 w XXIX Ogólnopolskim Konkursie Grafiki Komputerowej „Malowanie na ekranie”. Organizatorami tegorocznej edycji konkursu byli Urząd Miejski oraz Szkoła Podstawowa nr 10 w Będzinie. Celem konkursu było popularyzowanie grafiki komputerowej jako współczesnej dziedziny sztuki oraz środka wyrazu…