
Dzień Bezpiecznego Internetu w naszej szkole
11 lutego w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu. Z tej okazji odbyły się specjalne prelekcje oraz pogadanki poświęcone bezpieczeństwu w sieci i odpowiedzialnemu korzystaniu z nowych technologii. Dla uczniów klas V–VIII wykład na temat znaczenia i konsekwencji hejtu w Internecie przeprowadził nasz pedagog specjalny pan Daniel Syrek. Podczas spotkania uczniowie dowiedzieli się, czym jest…
Czytaj więcej “Dzień Bezpiecznego Internetu w naszej szkole” »
