20 maja 2026 r. odbyła się w naszej szkole już X Olimpiada Specjalna.
Naszymi gośćmi byli pani posłanka Urszula Koszutska, pani wiceprezydent Miasta Ruda Śląska Anna Krzysteczko, Dyrektor CUS Ruda Śląska pan Krystian Morys, Olimpijka pani Zuzanna Radecka-Pakaszewska oraz Dyrektor SPS nr 15 w Rudzie Śląskiej pan Piotr Prencel. Serdecznie dziękujemy przybyłym gościom.
W tym roku w olimpiadzie uczestniczyli: Szkoła Podstawowa nr 4, Szkoła Podstawowa nr 24, Szkoła Podstawowa nr 27, Szkoła Podstawowa nr 15, Szkoła Podstawowa nr 12, Szkoła Podstawowa nr 13, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, Przedszkole EJBISI, Przedszkole ALTER, Przedszkole nr 30.
Serdeczne podziękowania dla sponsorów pani posłanki Urszuli Koszutskiej oraz Firmie Rolnik, Firmie R/R, Piekarni Poloczek.
Mamy nadzieję, że za rok będziemy bawić się ponownie!







Dziękujemy pani posłance Urszuli Koszutskiej za wspaniały zestaw do unihokeja, który otrzymaliśmy jako nagrodę podczas wczorajszej Olimpiady Specjalnej. Na pewno będzie nam dobrze służył.


