Z radością informujemy, że uczennice naszej szkoły odniosły sukces w Miejskim Konkursie Plastycznym „Higiena cyfrowa”, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 w Rudzie Śląskiej.
I miejsce zdobyła Zofia G. z klasy 5A, natomiast wyróżnienie otrzymała Agata K. z klasy 7A.
Serdecznie gratulujemy laureatkom kreatywności, zaangażowania oraz wspaniałych prac promujących świadome i bezpieczne korzystanie z technologii cyfrowych. Życzymy dalszych sukcesów i rozwijania swoich artystycznych pasji!
Brawo! Czekamy na kolejne sukcesy!!!

