
Sukces naszych uczniów w konkursie motoryzacyjnym
Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny udowodnili, że pasja i zaangażowanie przynoszą znakomite efekty. W konkursie motoryzacyjnym zorganizowanym przez Zespół Szkół Nr 1 w Rudzie Śląskiej nasi reprezentanci osiągnęli wysokie miejsca. I miejsce (ex aequo) zdobył Jakub z klasy 8A, natomiast III miejsce przypadło Lenie z klasy 7A. To duże osiągnięcie, biorąc pod uwagę wysoki…
Czytaj więcej “Sukces naszych uczniów w konkursie motoryzacyjnym” »