PEDAGOG SZKOLNY

Pani mgr Beata Pawlak

GODZINY PRACY:

Drodzy Rodzice!

Niestety brak możliwości powrotu do szkoły przedłuża się, dlatego też, jako szkolni specjaliści, proponujemy dodatkową formę kontaktu poprzez dyżury w programie MicrosoftTeams. Możemy odbywać rozmowy lub porozumieć się za pomocą czatu z konta ucznia. Oczywiście dziennik elektroniczny jest podstawową formą wymiany informacji, czasem jednak potrzebujemy rozmowy, aby dopytać o pewne kwestie czy po prostu usłyszeć się wzajemnie.

GODZINY PRACY PEDAGOGA SZKOLNEGO:

poniedziałek – 9.30 – 13.30 (w tym na lekcji 3 i 4 odbywają się zajęcia)

wtorek – 12.00 – 13.30 oraz 14.30 – 17.00 (w tym od godz. 16.00 – 17.00 odbywają się konsultacje i porady dla rodziców w ramach pomocy psych.-ped. – stacjonarnie)

środa – 8.00-9.30 (w tym na lekcji 1 i 2 odbywają się zajęcia) oraz 10.40 – 11.40 (w tym na lekcji 4 odbywają się zajęcia co 2 tyg).

czwartek – 8.00 – 14.00 (w tym od godz. 13.00 – 14.00 odbywają się konsultacje i porady dla rodziców w ramach pomocy psych.-ped. – poprzez MicrosoftTeams)

piątek – 9.00 – 12.30

Wszelkie Państwa wnioski i uwagi dotyczące funkcjonowania szkoły prosimy zgłaszać  poprzez dziennik elektroniczny lub w formie papierowej do skrzynki umieszczonej w szkole przy gabinecie pedagoga.

Ponadto zapraszam uczniów do udziału w Szkolnym Kole Wolontariatu, który odbywa się w poniedziałki na l.8.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin na blogu:

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że dziś została uruchomiona całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli. Każda młoda osoba, która zechce porozmawiać o swoich problemach może ZADZWONIĆ POD BEZPŁATNY numer telefonu 800- 080- 222 i uzyskać pomoc od doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników. Więcej informacji znajdą Państwo TUTAJ oraz na plakacie poniżej.

Zapraszamy do udziału w akcjach!