PEDAGOG SZKOLNY

Pani mgr Beata Pawlak

GODZINY PRACY

GODZINY PRACY PEDAGOGA SZKOLNEGO:

poniedziałek – 12.30 – 15.30

wtorek – 13.15 – 17.15 (w tym od godz. 16.15 – 17.15 odbywają się konsultacje i porady dla rodziców w ramach pomocy psych.-ped. – stacjonarnie)

środa – 8.00-12.30

czwartek – 9.00 – 14.00

piątek – 8.00 – 12.30

W razie potrzeby można umówić się na konsultację z pedagogiem szkolnym poprzez dziennik elektroniczny lub kontakt telefoniczny.

Wszelkie Państwa wnioski i uwagi dotyczące funkcjonowania szkoły prosimy zgłaszać  poprzez dziennik elektroniczny lub w formie papierowej do skrzynki umieszczonej w szkole przy gabinecie pedagoga.

Ponadto zapraszam uczniów do udziału w Szkolnym Kole Wolontariatu, który odbywa się w poniedziałki na l.8.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin na blogu:

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że dziś została uruchomiona całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli. Każda młoda osoba, która zechce porozmawiać o swoich problemach może ZADZWONIĆ POD BEZPŁATNY numer telefonu 800- 080- 222 i uzyskać pomoc od doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników. Więcej informacji znajdą Państwo TUTAJ oraz na plakacie poniżej.

Zapraszamy do udziału w akcjach!