PEDAGOG SZKOLNY

Pani mgr Beata Pawlak

GODZINY PRACY:

Drodzy Rodzice!

Niestety brak możliwości powrotu do szkoły przedłuża się, dlatego też, jako szkolni specjaliści, proponujemy dodatkową formę kontaktu poprzez dyżury w programie MicrosoftTeams. Możemy odbywać rozmowy lub porozumieć się za pomocą czatu z konta ucznia. Oczywiście dziennik elektroniczny jest podstawową formą wymiany informacji, czasem jednak potrzebujemy rozmowy, aby dopytać o pewne kwestie czy po prostu usłyszeć się wzajemnie.

Poniżej podajemy godziny dyżurów w MicrosoftTeams:

Psycholog szkolny – Beata Dyjas                 dyżur w środy 17.00-18.00

Psycholog szkolny – Katarzyna Prajsnar       dyżur w czwartki 10.00-11.00

Pedagog szkolny – Beata Pawlak                 dyżur we wtorki 10.00-11.00

oraz w czwartki 16.00-17.00

Jeśli będziecie Państwo chcieli ustalić inny termin, to prosimy o kontakt poprzez dziennik elektroniczny –  indywidualnie dopasujemy datę i godzinę.

Pozdrawiamy

BLOG

poniedziałek: 10:05-12:35 (w tym na lekcji 4  i 5 odbywają się zajęcia dla uczniów)

wtorek: 12:00 – 15:00 (w tym na lekcji 6 (13.00-14.00) odbywają się zajęcia dla uczniów)

środa: 7:45 – 13:45 (w tym na lekcji 3 i 5 odbywają się zajęcia dla uczniów)

czwartek: 8:45-9.30

(na lekcji 3  (9.35- 10.35) odbywają się zajęcia dla uczniów)

10:35- 13.50

(w tym na lekcji 5  (11:50) odbywają się zajęcia dla  uczniów,

w tym na lekcji 7 (13:50) odbywają się zajęcia dla  uczniów,

w tym na lekcji 8 (14:35) odbywają się zajęcia dla  uczniów)

15:35- 16:35 konsultacje i porady dla rodziców w ramach pomocy                                          psychologiczno-pedagogicznej

piątek: 8:00 – 12:30

Wszelkie Państwa wnioski i uwagi dotyczące funkcjonowania szkoły prosimy zgłaszać  poprzez dziennik elektroniczny lub w formie papierowej do skrzynki umieszczonej w szkole przy gabinecie pedagoga.

Ponadto zapraszam uczniów do udziału w Szkolnym Kole Wolontariatu, który odbywa się w poniedziałki na l.8.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin na blogu:

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że dziś została uruchomiona całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli. Każda młoda osoba, która zechce porozmawiać o swoich problemach może ZADZWONIĆ POD BEZPŁATNY numer telefonu 800- 080- 222 i uzyskać pomoc od doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników. Więcej informacji znajdą Państwo TUTAJ oraz na plakacie poniżej.

Zapraszamy do udziału w akcjach!